Strandplevier Suites Texel

Duynsuite | 2 personen

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Nederland, Noord-Holland, De Koog
 

Voorzieningen

  1. Föhn
  2. Incl. handdoeken & beddengoed
  3. < 500 meter tot het strand
  4. Boxspringbedden
  5. 48m²
  6. Douche
  1. Flatscreen TV
  2. Koelkast met vriesvak
  3. Parkeergelegenheid
  4. Rookvrij
  5. Vaatwasser
  1. Gratis Wi-Fi
  2. Waterkoker
  3. Balkon
  4. Terras
  5. Honden toegestaan
 

Omschrijving

Een zeer royale gelijkvloerse suite voor 2 personen

De 2-persoons Royal Duynsuites zijn gelijkvloers en rookvrij. De Royal Duynsuite beschikt over diverse voorzieningen zoals gratis wifi, boxspringbedden, een flatscreen tv en parkeergelegenheid. De royal Duynsuites hebben een gescheiden zit en slaapgedeelte. Deze suites zijn een fijne accommodatie voor een heerlijke vakantie dicht bij het strand.

In de comfortabele Royal Duynsuite, met een oppervlakte van 48m², kunt u verblijven met twee personen. Alle suites binnen dit type zijn gelijkvloers en rookvrij en beschikken over diverse gemakken waaronder een flatscreen televisie, gratis wifi, open pantry inclusief koelkast met vriesvak, waterkoker, Nespresso koffiecupapparaat en vaatwasser. In de Royal Duinsuite suite is geen kookgelegenheid. U zult heerlijk slapen op de boxspringbedden. De badkamer beschikt over een douche, toilet en wastafel. Het balkon of terras bij uw suite beschikt over een fijne zit en  heeft een rustgevend uitzicht op onze binnentuin of bos. Elke Royal Duynsuite heeft parkeergelegenheid voor één auto in de parkeergarage onder het complex. Tevens is er in de parkeergarage plaats voor uw fiets en is er de mogelijkheid om de accu van uw elektrische fiets op te laden.  Via de trap of de lift in het complex kunt u uw Royal Duynsuite bereiken.

Houd er rekening mee dat de inrichting en afmeting van de suites onderling kan verschillen.

 

Ons hotel

Op de begane grond van het complex van Strandplevier Suites bevinden zich verschillende voorzieningen zoals de receptie en de ontbijtruimte. In de ontbijtruimte kunt u voor €15,00  per persoon genieten van een uitgebreid ontbijt met verse ingrediënten en broodjes van de Texelse Bakker. Op de begane grond is ook onze wellnessruimte te vinden. Kom tot rust en relax in de sauna of kleur bij onder de zonnebank. Heeft u uw fiets meegenomen om het waddeneiland Texel te verkennen? Deze kunt u veilig stallen in onze overdekte fietsenstalling.

 

Omgeving De Koog

Strandplevier Suites bevindt zich aan de rand van het centrum van de gezellige badplaats De Koog. Het strand en de zee liggen op slechts 500 meter afstand van Strandplevier Suites. Op Texel kunt u heerlijk fietsen of wandelen door de bossen, de duinen of natuurlijk langs de vuurtoren. In de gezellige badplaats De Koog heerst zowel in de zomer als in de winter een fijne vakantiesfeer. Breng een bezoekje aan de vele leuke winkels, gezellige terrassen en restaurants. Wij geven u graag tips over leuke uitjes en bezienswaardigheden zodat u optimaal geniet van een heerlijke vakantie op Texel bij Strandplevier Suites. 

Energielabel:
A+ A B

78 recensies


  1. 9

    De ligging, de opzet van het gebouw/suites, de kamer, afgesloten parkeermogelijkheid voor auto en fietsen en natuurlijk Texel.

    April 2025 - Walter D.

  2. 10

    Wir waren das erstemal da und es hat uns alles gefallen. Wir kommen wieder.

    April 2025 - Peter S.

  3. 10

    Je had je eigen suite die tip top in orde was. Hierdoor had je veel vrijheid overdag na het SUPER ontbijt. Indien je na een stevige wandeling nood had aan extra ontspanning kon je mits reservering genieten van een deugddoende sauna! Alleen maar pluspunten voor het verblijf!!!

    April 2025 - Britt B.

  4. 10

    Wir fühlen uns willkommen und schätzen besonders die Lage zum Strand und zum Ort. Wir finden alles vor, was wir zu einem gelungenen Urlaub brauchen. Wir hatten heute ein tolles Frühstück.

    April 2025 - Katrin H.

  5. 9,5

    Heerlijk ruime en comfortabele kamers, prima bedden en een fijne buitenruimte. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Perfecte ligging en een eigen parkeergelegenheid.

    April 2025 - Yeannine G.

  6. 8,7

    Schoon, net en fris. Mooi ingericht.

    April 2025 - Monica E.

  7. 8,3

    Heerlijk appartement. Ruim, schoon en mooi ingericht. Lekker dichtbij de winkels, restaurants en het strand.

    Maart 2025 - M. W.

  8. 8,7

    Mooie nette schone luxe appartement,naast het centrum. En het strand vlakbij.

    Maart 2025 - Judy S.

  9. 10

    Alles!

    Maart 2025 - Martin L.

  10. 9,7

    Perfecte locatie, ruim en schoon appartement

    Maart 2025 - Iris K.

  11. 9,3

    Prima suite, schoon en comfortabel genoeg. Net buiten het ( over)toeristische deel.

    Maart 2025 - harold t.

  12. 9,5

    sehr ruhige und gute Lage

    Maart 2025 - Mario W.

  13. 9,2

    Was schoon, netjes en comfortabel

    Maart 2025 - Corne T.

  14. 8,5

    Mooie compleet ingerichte suites

    Maart 2025 - Pierre T.

  15. 9,8

    Altijd vriendelijke ontvangst en hele mooie en schone appartementen en hele fijne ligging.

    Maart 2025 - Roberto H.